MEDARBETARE

Kontakt

MAGNUS NILSSON
SÄLJARE SKÅNE, BLEKINGE & Halland

magnus.nilsson@khs.se
Tel: 070-769 47 41

Peter Eklöf, saljare hos Karl H Ström

Peter Eklöf
SÄLJARE SMÅLAND & ÖSTERGÖTLAND

peter.eklof@khs.se
Tel: 072-544 07 88

Kontakt

GÖRAN PETERSSON
SÄLJARE NORRA STOCKHOLM, DALARNA, GÄSTRIKLAND & GOTLAND

goran.petersson@khs.se
Tel: 070-798 35 39

Klas Fors, saljare hos Karl H Strom

KLAS FORS
SÄLJARE Göteborg, Värmland & västra götaland

klas.fors@khs.se
Tel: 036-550 33 20

LEIF DAMBERG

LEIF DAMBERG
SÄLJARE SÖDRA STOCKHOLM, NÄRKE, MÄLARDALEN & NORRLAND

leif.damberg@khs.se

Tel: 073-982 69 10

Kontakt

MIkael paulsson
SÄLJARE STOCKHOLM

mikael.paulsson@khs.se
Tel: 076-495 53 10

Kontakt

JOHAN LINDMAN
Produktchef Verktyg Försäljningschef Vilan

johan.lindman@khs.se
Tel: 070-582 33 16

Marcus Lund

MARCUS LUND
PRODUKTCHEF SENSOR/BELYSNING

marcus.lund@khs.se
Tel: 036-550 33 04

Markku Takkunen

MARKKU TAKKUNEN
SENSOR/LJUSPLANERARE SUPPORT

markku.takkunen@khs.se
Tel: 036-550 33 17

Kontakt

Patrick Trofast
SENSOR/LJUSPLANERARE SUPPORT

patrick.trofast@khs.se
Tel: 036-550 33 05

Markus Sulander hos Karl H Strom

MARKUS SULANDER
SENSOR/LJUSPLANERARE Support

markus.sulander@khs.se
Tel: 036-550 33 23

Kontakt

JOEL LARSSON
INNESÄLJCHEF

joel.larsson@khs.se
Tel: 036-550 33 01

Lotta Andersson

LISELOTTE ANDERSSON
INNESÄLJARE

liselotte.andersson@khs.se
Tel: 036-550 33 15

Kontakt

MIKAEL ENGVALL
INNESÄLJARE

mikael.engvall@khs.se
Tel: 036-550 33 19

Kontakt

URBAN MAGNUSSON
FÖRSÄLJNINGSCHEF

urban.magnusson@khs.se
Tel: 073-633 23 01

Camilla Gronbladh, marknadschef hos Karl H Strom

CAMILLA GRÖNBLADH
MARKNADSCHEF

camilla.gronbladh@khs.se
Tel: 036-550 33 24

Kontakt

JOSEFIN HESSEL
MARKNADSKOMMUNIKATÖR

josefin.hessel@khs.se
Tel: 036-550 33 11

Kontakt

AGNETA STJÄRNSAND
EKONOMI

agneta.stjarnsand@khs.se
Tel: 036-550 33 10

ANDERS SÖDERLUND

ANDERS SÖDERLUND
VD

anders.soderlund@khs.se
Tel: 036-550 33 07

Kontakt

CAROLINE JOSEFSSON
administration

caroline.josefsson@khs.se

Tel: 036-550 33 00

JOAKIM GRÖNLUND

JOAKIM GRÖNLUND
INKÖP- OCH LOGISTIKCHEF

joakim.gronlund@khs.se
Tel: 036-550 33 09

STEFAN LUNDH

STEFAN LUNDH
STYRELSEORDFÖRANDE

stefan.lundh@khs.se
Tel: 036-550 33 08

Kontakt

SOFIA DAHLBÄCK
INKÖP/EKONOMI

sofia.dahlback@khs.se
Tel: 036-550 33 03

KARL SURAM

KARL SURAM
LAGER

kalle.suram@khs.se
Tel: 036-550 33 14

Kontakt

PATRICK
LAGER

patrick@khs.se
Tel: 036-550 33 12

PETER THÖRN

PETER THÖRN
LAGERANSVARIG

peter.thorn@khs.se
Tel: 036-550 33 13